На початку XX століття поблизу урочища Кип'яче на правому березі річки Ірша, де вже било з надр землі природне джерело, було знайдено ікону Божої Матері Казанської. Незабаром ікона стала являти чудеса зцілення, а слава про джерела води розійшлася як про цілющі. З Санкт-Петербурга була надіслана Синодальна комісія, яка підтвердила факт чудового явища ікони та зцілення людей і було прийнято рішення заснувати на цьому місці обитель, першими насельниками якого стали афонські ченці. 1921 року монастир був спалений, настоятель був розстріляний, а джерело засипане.
Сьогодні монастир відновлено, і джерело знову доступне людям. Цілий рік температура води у джерелі незмінно становить 4 градуси. При джерелі обладнано спеціальну купальню, щоб усі бажаючі могли поринути у святу воду.
А за кілька кілометрів від цього місця, поряд із селищем Чоповичі, розташовується ще одна обитель, яка веде свою історію з 2002 року - жіночий монастир на честь Афонської ікони Божої Матері, де зусиллями духовника обителі, протоієрея Романа Барановського, і настоятельки монастиря, знаходиться багато Святинь.
У 2011 році недалеко від цих двох обителів, у селищі Загребля, було засновано ще один монастир – скит Подвір'я Свято-Пантелеймонівського на Афоні монастиря у Києві на честь Прп. Силуана Афонського. У скиту братією також організована купіль древнього джерела, який за чистотою води належить до одним із найчистіших природних джерел води.
06:45 Збір біля м. Святошин (вихід а/з Антонів).
9:00-13:30 Урочище Кипяче. Чоловічий монастир на честь ікони Божої Матері "Казанська". Божественна Літургія. Святе джерело освячене на честь Казанської ікони Матері Божої. Відвідування монастирського цвинтаря.
14:00 - 15:30 Урочище Чоповичі. Жіночий монастир на честь Афонської ікони Божої Матері. Святині монастиря: Ікона Афонської Божої Матері з каменем зі Святої гори Афон, Частина поясу Божої Матері, Мощі Св. Косми та Даміана Римських, Мощі Св. Кіпріана та Іустини, Глава преподобного мученика Синайського, Свята преподобна мучениця Півночі, Ігуменя Трірська Іоакима Віфліємського, Мощі Святих мучеників Афонських; Ікона Всім Святим на Афоні, що просяяли, Ікона Ісуса Христа, Ікона Божої Матері Скоропослушниця, Троєручиця, Володимирська, Ікона Св. Габріеля, Ікона Св. Андрія Первозванного.Занурення в джерелі Кіпріана та Іустинії.
16:00 – 17:00 Урочище Загребля. Скит Прп. Сілуана Афонскього. Святе джерело.
19:30 - 20:30 – повернення до Києва
__________________________________________________________________________________________________________________________
Паломницька служба залишає за собою право внесення змін до порядку відвідування святинь за програмою.