☎ (044) 360 11 00
☎ (095) 360 11 00
☎ (098) 360 11 00
☎ (063) 360 11 00
Свята гора Афон.
регулярно за запитом
від 480 € + ✈️
Почаївська Лавра на 2 дні
3-4 грудня
від 1550 грн. з проживанням
Чоповичі та Кипяче, Скит
4 грудня, 19 січня
650 грн.
Святині Румунії
4 - 9 грудня
180 € + заліз.квитки
Кагарлик, Вільшанка, Нещерів
17 грудня Вмч. Варвари
500 грн.
Буковина: Банчены, Черновцы, Крещатик
23 - 26 грудня
2500 грн.
Почаївська Лавра на три дні
31 грудня - 2 січня
1550 грн. + проживання
Святині Волині
31 грудня - 2 січня
1950 грн.
Ізраїль. Свята Земля.
3 - 9 cічня
630$ + ✈️
Почаївська Лавра на 2 дні
21 - 22 січня
1550 грн. з проживанням
Грузія на свято Рівноап. Ніно
24 - 31 січня
470 $ + ✈️ з Кракова
Святині Греції, Корфу та Барі на свято Святителя Миколая
травень 2023
850 € + автобус 150 €
Греція. Острів Корфу на свято Свят. Спиридона
дата визначається
750 € + заліз.квитки
Томашівка. Ковалівка.
650 грн.
Кіпр - острів Святих
Грузія. Давня Іверія.
визначається
470 $ + ✈️
Cтеблів та Лебедин. Монастирі Черкащини
червень
800 грн.
Вінниця, Браїлів, Лядова
визначається
1650 грн.
Закарпаття православне
визначається
3400 грн. + з.д. квитки
Полонки, Густинь, Прилуки
750 грн.
Калинів Міст. Густинь. Прилуки.
750 грн.
Одеса, Теплодар.
2350 грн.
Житомир православный. Тригорье.
Чорногорія з відпочинком на морі
Золотоніський монастир. Черкаси.
800 грн.
Святогорская Лавра.
Переяслав і Золотоніський монастир
550 грн.
Древнерусские святыни Чернигова
Глинская пустынь. Нежин. Путивль.
Египет. Монастыри и Святыни Синая.
дата определяется
730 $
Паломнические поездки > Святині Греції, Корфу та Барі на свято Святителя Миколая

Святині Греції, Корфу та Барі на свято Святителя Миколая
травень 2023

850 € + автобус 150 €

Паломництво до трьох Святителів та великих християнських святинь. Святкова літургія біля мощей святителя і чудотворця Миколая

Салоніки – Метеори – Корфу – Барі – Патри – Лутракі  – Егіна – Эвбея  – Суроті – Салоніки

1-й день. Виїзд із Києва на автобусі. По дорозі посадка пасажирів в Житомирі, Вінниці, Хмельницькому, Кам'янці-Подільському, Чернівцях, Бухаресті, Софії, а також можливий приліт в Салоніки з любої точки світу.

2-й день. Прибуття в Салоніки о 14.00. Салоніки - столиця північної Греції, місто трьох великих періодів - елліністичного, римського та візантійського, місто, яке називається "золотими воротами християнства". Відвідування святинь міста Салоніки: Храм св. вмч. Димитрія Солунського, поклоніння його мощам, у храмі також знаходяться мощі св. вмч. Анісії та святого Георгія Каллідіса; Собор св. Григорія Палами, поклоніння мощам; Храм Святої Софії, Мудрості Божої, де зберігаються чудові мозаїки в куполі храму. Проживання в готелі, вечеря.

3-й день. Сніданок. Програма паломництва «Метеора» - небесні монастирі. У центрі Греції Метеор - одне з дивовижно красивих місць Греції. Величезні монолітні скелі висотою понад 600м звелися високо в небі. На вершинах цих скель були побудовані небесні монастирі - творіння Господа Бога та руки людини. Відвідування двох монастирів, іконописна майстерня. Переїзд до Ігумениці. Посадка на паром і відправлення на о.Корфу. Вечеря. Проживання в готелі.

4-й день. Літургія у Храмі святителя Спиридона Триміфунтського, поклоніння мощам святителя Спиридона. Сніданок пакет. Відвідування храму св. Іоанна Предтечі, де особливо шанується св. праведний Феодор Ушаков. Храм Божої Матері чужестранців. Кафедральний собор, де спочивають мощі імператриці Феодори, яка звільнила Церкву від єресі іконоборства. У храмі також є частки мощей священномученика Власія Севастійського – єпископа Вірменії IV ст. Відвідування монастиря Божої Матері Кассопітри, де нас зустріне архімандрит Полікарп, один із духовних учнів Старця Паїсія. Церква Влахернської Божої Матері. Вільний час у Керкірі. Повернення до Ігумениці. Вечеря у таверні. Посадка на пором. Відправлення до Барі.

5-й день. 19 грудня день пам'яті Святого Миколая Чудотворця - свято встановлено на згадку про преставлення святителя Миколая, архієпископа Мір Лікійських. Базиліка Святителя Миколая – у місті Барі (Італія). Святкова Літургія у крипті, де спочивають мощі святителя Миколая Чудотворця. Святитель Миколай, який жив у 3-4 століттях, прославився як великий угодник Божий, тому в народі Його зазвичай називають Миколою Угодником. Святитель Миколай вважається «всіх предстателем і заступником, всіх скорботних утішником, всіх притулком, що суть у бідах, благочестя стовпом, вірних поборником». Християни вірять, що і сьогодні він здійснює безліч чудес на допомогу людям, які моляться йому. Обід. Екскурсія по базиліці та старому місту. Вільний час. Посадка на пором. Відправлення в Патри.

6-день. Сніданок на паромі самостійно. Прибуття в Патри. Відвідування найбільшого православного храму святого Андрія Первозванного, поклоніння чесній главі святого апостола Андрія Первозванного і частині хреста, на якому він був розп'ятий. Собор був побудований з 1924 по 1974 рр. Поруч із новим храмом стоїть стародавній собор апостола Андрія. У ньому зберігаються старовинні ікони, а храм розписаний красивими фресками. Поруч - святе джерело, де був розп'ятий апостол Андрій. У 1821 році резиденція архієпископа Германа, яка підняла прапор повстання в Греції, була в Патрах. Переїзд по півострову Пелопоннес до Корінфського каналу. Зупинка. Церква в Коринфі була заснована святим апостолом Павлом під час його другої подорожі, коли він був у цьому місті близько півтора року, з осені 52 до весни 54. Поїздка до жіночого монастиря преподобного Патапія Єгипетського. Преподобний Патапій - святий IV століття - якого дуже почитають в Греції. За його молитвами у наш час існує багато зцілення від захворювань, особливо від раку. Поселення в готелі на березі Коринфської затоки. Вечеря.

7-й день. Прибуття до порту Пірей. Вихід на паромі на остров Егіна. Переїзд до жіночого монастиря Святої Трійці, заснованого святим Нектарієм у 1904 р. Нектарій Егінський - єпископ Олександрійської православної церкви, митрополит Пентапольській. Автор гімну Пресвятої Богородиці "Агні Парфене". В Греції святого почитають як чудотворця. Люди кажуть: "Для святого Нектарія немає нічого неможливого". Поклоніння мощам святого. Повернення до порту Пірей. Афіни: відвідування Ареопагу, місце проповіді Апостола Павла. Переїзд на острів Евбія. Вечеря. Ночівля в монастирському готелі.

8-й день. Літургія у храмі Іоанна Руського у Прокопі. У 1924 році грецьке населення переїхало на острів Евія з Туреччини після малоазійзької катастрофи. Вони привезли з собою раку з нетлінними мощами святого праведного Іоанна Руського. Всупереч усьому його ім'я не було забутим, а нетлінні мощі Його нині спочивають у величному соборі на порослому соснами Евбейському схилі. Кожного дня до святого Іоанна зтікаються сотні і сотні православних паломників, просячи заступництво Святого Праведника. Сніданок у таверні. Пором з Евбії на континент. Переїзд до Салонік. Відвідування монастиря апостола Іоанна Богослова у Суроті, де знаходиться могилка святого схимонаха Паїсія Святогорця, причисленого до лику Святих 13/01/2015. Поклоніння на могилі преподобного Паїсія Святогорця. Розміщення в готелі. Вечеря.

9-й день. Сніданок. Вільний час (залежить від часу зворотнього трансферу). Виїзд в Україну (виліт в Європу).

У вартість туру входить:

 • всі трансфери за програмою

 • розміщення у готелі 3*

 • харчування: сніданок, вечеря у готелях

 • екскурсії та паломництво за програмою

 • обід

 • оплата парома Ігумениця – Барі – Патри

 • оплата парома Ігумениця – Корфу – Ігумениця

 • оплата парома Пірей – Егіна – Пірей

 • оплата парома материк - Евбія

 Додатково оплачується:

 • Вхідні квитки в археологічні місця, монастирі та музеї  (до 10 євро)

 • Медична страховка

 • Переїзд (переліт) до Салонік  (від 150 євро)

 • Податок у готелях (0.5-1 євро за ніч)

Виїзд із Києва, можливість приєднатися з любої точки Європи!

___________________________________________________________________________________________________________________________

Паломницька служба залишає за собою право вносити зміни до програми.